Skontaktuj się z nami

Zostaw numer, oddzwonimy


Pora kontaktu


Aksses Group w liczbach+ 

zrealizowanych projektów w zakresie farb i tynków dekoracyjnych

+ 

zrealizowanych projektów w zakresie instalacji elektrycznych

 lat

tyle czasu realizujemy swoje usługi na rynku polskim i zagranicznym

Kim jesteśmy?Aksses Group

Aksses Group to stopniowo rozwijająca się firma z Wrocławia oferująca szeroki zakres usług w dwóch kierunkach prac remontowo-budowlanych – kompleksowych instalacjach elektrycznych oraz wykonawstwie farb i tynków dekoracyjnych. Naszą działalność realizujemy we wszystkich rodzajach pomieszczeń oraz typach budownictwa. Jest to tak zwany sektor prywatny: mieszkania, domy itp. Ponadto wykonujemy również prace w biurach, sklepach, osiedlach mieszkaniowych czy instytucjach publicznych.

Profesjonalny montaż elektrycznyWrocław i okolice

W zakresie instalacji elektrycznych oferujemy szeroki wachlarz usług montażu oraz konserwacji, a także przeprowadzanie pomiarów elektrycznych. Inny kierunek działań naszej firmy to farby i tynki dekoracyjne, które są dziś bardzo popularne. Wiele gatunków oraz stylów powłok dekoracyjnych na ścianę pozwala poprzez malowanie tworzyć różnorodne wnętrza trafiające w każdy gust. Działalność naszej firmy polega właśnie na tym, by pomóc Klientom wcielić w życie wszystkie – nawet najśmielsze – pomysły związane z wystrojem wnętrz.

Tynkowanie dekoracyjne – Aksses Group z Wrocławia

Specjaliści z naszej firmy mają duże doświadczenie w malowaniu farbami dekoracyjnymi i nakładaniu tego typu tynków. Pracujemy z materiałami takich znanych producentów jak: Oikos, Caparol, STO, Novacolor, Metropolis, ECORSON, San Marco czy Fox Dekorator. Nasi pracownicy w ramach świadczonych usług bez problemu wykonają dla Państwa dowolne efekty powłoki dekoracyjnej na ścianę takie jak: imitacja płyt betonowych, mikrocement, trawertyn, stiuk wenecki, textury, reliefy, rdza dekoracyjna, farby i tynki dekoracyjne, metaliki i kameleony.

Artystyczne malowanie wnętrz

Dzięki ścisłej współpracy z projektantami oraz architektami, a także wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów pomożemy wybrać i zrealizować właśnie te farby i tynki dekoracyjne, które spełnią Państwa oczekiwania i wymagania. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, jednak do współpracy zapraszamy również firmy, projektantów, architektów oraz artystów nie tylko z Wrocławia, ale i z innych miast. Zlecenia realizowaliśmy już na terenie Polski, Ukrainy, a także Rosji. Gwarantujemy jakość oraz skuteczność wykonywanych przez nas prac, co pozwoli naszym Klientom cieszyć się wnętrzem swoich marzeń. Zachęcamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych kompleksowymi usługami zarówno z zakresu instalacji elektrycznych, jak i tynkowania artystycznego!

Nasze ReferencjeJesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do nas lub zadzwoń!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.