Skontaktuj się z nami

Zostaw numer, oddzwonimy


Pora kontaktu


Pomiary instalacji odgromowych i urządzeń piorunochronnych

Pomiary bezpieczeństwa elektrycznego elektronarzędzi

Pomiary parametrów sieci (poboru mocy i prądów) i jakości zasilania

Pomiary rezystancji uziemień

Pomiary oświetlenia

Pomiary

Prawidłowo funkcjonująca sieć elektryczna czy instalacja odgromowa oraz w pełni sprawne elektronarzędzia są niezbędne do zachowania bezpieczeństwa w domach prywatnych, blokach mieszkalnych, zakładach przemysłowych, biurach i wszelkich innych obiektach. Aby zadbać o niezawodność instalacji oraz urządzeń, konieczne jest wykonywanie systematycznych pomiarów przeprowadzane przez wykwalifikowanych specjalistów. Tym właśnie zajmujemy się w naszej firmie we Wrocławiu – proponujemy kompleksowe usługi pomiarowe w zakresie instalacji odgromowych, sieci elektrycznych, rezystancji uziemień, ale nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Profesjonalne pomiary instalacji odgromowych

Bezpieczeństwo w każdym budynku zależy od szeregu czynników, a jednym z najważniejszych z nich jest sprawna instalacja odgromowa oraz niezawodne urządzenia piorunochronne. Z tego powodu w firmie Aksses Group we Wrocławiu oferujemy wykonywanie specjalistycznych pomiarów, które pozwalają zadbać o skuteczną ochronę przed wyładowaniami atmosferycznymi. Kompleksowo sprawdzamy stan całej instalacji, w tym urządzeń piorunochronnych oraz ograniczających przepięcia w sieci elektrycznej, a także wykonujemy pomiary rezystancji uziomu. Nasze usługi to gwarancja bezpieczeństwa i zgodności z obowiązującymi normami.

Wykonywanie kompleksowych pomiarów parametrów instalacji elektrycznych Wrocław

Usługi naszej firmy we Wrocławiu obejmują również przeprowadzanie kompleksowych pomiarów parametrów sieci elektrycznych oraz jakości zasilania. Niewłaściwe funkcjonowanie instalacji może skutkować na przykład nieprawidłowym działaniem urządzeń w zakładzie pracy, awariami lub przepięciami. W Aksses Group wykorzystujemy profesjonalne przyrządy pomiarowe, aby określić między innymi ciągłość zasilania, wartość napięcia oraz jego częstotliwość. Jest to niezbędna czynność do wyeliminowania problemów wynikających z nieodpowiedniego działania instalacji elektrycznej.

Usługi pomiarowe Aksses Group

Aksses Group to zespół specjalistów w zakresie sieci elektrycznych z bogatym, wieloletnim doświadczeniem, a także wysokimi kwalifikacjami, które pozwalają nam podejmować się zleceń wykonania pomiarów instalacji nawet w największych obiektach. Zajmujemy się sprawdzaniem urządzeń piorunochronnych, parametrów sieci czy rezystancji uziemień, ale również elektronarzędziami oraz przeprowadzaniem pomiarów oświetlenia. Zapraszamy do skorzystania z kompleksowych usług fachowców od instalacji elektrycznych z Wrocławia!

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do nas lub zadzwoń!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.