Skontaktuj się z nami

Zostaw numer, oddzwonimy


Pora kontaktu


Okablowanie nieruchomości

Instalacje teletechniczne – telewizje, internet, rtv-sat

Instalacja domofonów

Instalacje odgromienia

Kompleksowe instalacje elektryczne we Wrocławiu

Dobrze zaprojektowana i wykonana instalacja elektryczna to przede wszystkim bezpieczeństwo, ale również wygoda w Twoim domu – jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferujemy usługę kompleksowego rozprowadzenia kabli w nieruchomościach mieszkalnych i biurowych na terenie Wrocławia. Za sobą mamy już wykonanie ponad 50 instalacji, a grono zadowolonych Klientów stale się powiększa. Realizując usługę montażu instalacji, przykładamy dużą wagę do tego, by nasza praca była zgodna ze sztuką oraz pozwalała zachować nienaruszoną estetykę budynku.

Okablowanie mieszkań dla mieszkańców Wrocławia

Wykonujemy pełne okablowanie mieszkań, domów jednorodzinnych, biur i hoteli. Znamy najnowsze trendy w maskowaniu instalacji elektrycznej, dlatego realizując projekt z Aksses Group możesz mieć pewność estetycznego wykończenia inwestycji. Dbałość o najwyższe standardy to gwarancja bezpieczeństwa dla użytkowników. Dobrze przeprowadzone okablowanie zarówno w trakcie budowy domu, jak i modernizacji już istniejącej instalacji elektrycznej według nowych projektów, powinno odbywać się z największą dbałością o szczegóły. Nasza firma zatrudnia specjalistów elektryków, którzy swoje wieloletnie doświadczenie wykorzystują w codziennej pracy.

Instalacje teletechniczne – montaż kabli i podłączenia we Wrocławiu

Przemeblowanie mieszkania często wiąże się z problemem niewystarczająco długich lub nieestetycznych kabli podłączeniowych. Dlatego właśnie, oprócz pełnego okablowania mieszkań, zajmujemy się również prowadzeniem podłączeń teletechnicznych do urządzeń RTV oraz internetu. Jeśli kupujesz nowy sprzęt i potrzebujesz dodatkowego zasilania – skontaktuj się z nami. Oferujemy profesjonalny montaż kabli dla Klientów z Wrocławia zarówno w zakresie instalacji teletechnicznych (telewizja, internet), jak i montażu dodatkowego oświetlenia.

Profesjonalny montaż elektryczny – odgromienia budynków we Wrocławiu

Montaż elektryczny to nie tylko kable wewnątrz nieruchomości, ale również profesjonalne instalacje odgromowe na zewnątrz budynków. Instalujemy piorunochrony na dachach obiektów mieszkalnych, biurowych i przemysłowych. Decydując się na utworzenie instalacji odgromowej zwiększysz bezpieczeństwo nieruchomości. Zachęcamy Klientów z Wrocławia do kontaktu z nami.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do nas lub zadzwoń!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.